O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą!

 

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem księgowości dla wszystkich podmiotów gospodarczych – zarówno osób fizycznych jak i spółek.

Pomagamy w założeniu firmy, prowadzeniu jej poprzez doradztwo , optymalizację podatkową.

Reprezentujemy klienta przed urzędami, doradzamy wybór najkorzystniejszych form finansowania – dotacje, leasingi, kredyty

Pomagamy obniżać składki zus, pomagamy zakładać zagraniczne oddziały firmy.

Wskazujemy zgodne z prawem rozwiązania pomagające prowadzić Państwa firmę.

Nasz niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 2008 roku.

Świadczymy usługi księgowe dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi księgowe od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Nasi księgowi na bieżąco uczestniczą w fachowych szkoleniach i są gotowi udzielić każdej porady naszym klientom.

Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Lodzi.

Nasz oferta skierowana jest do firm z terenu całego kraju. Pomagamy również przy zakładaniu i prowadzeniu firmy poza granicami Polski.

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi księgowe można zamawiać 24h/dobę na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego.

Naszym klientom oferujemy pomoc w każdej dziedzinie - dzięki współpracy z wieloma wykwalifikowanymi instytucjami W każdej nagłej sytuacji służymy pomocą. Naszym klientom możemy pomóc w znalezieniu fachowej kadry pracowniczej, outsourcingu biurowym, pozyskaniu kapitału zewnętrznego i wielu innych. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu problemowi
 

 

Kontakt:

504 230 303

biuro@biuromaks.com.pl

 

Biuro obsługi klienta

pon - pią: 8:00 - 15:00

Łódź 91-436, ul Franciszkańska 104/112, piętro 2 pok. 222